Lisek


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mały
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2005

Mały Lisio – wielki duch!
Liśko to kilkuletni, mały, (ok. 8. kilowy) psiak, o rudej, mięciutkiej sierści i czarnym pyszczku. Rok temu przybłąkał się na posesję pod Łodzią z zapaleniem płuc, zamknięty w sobie i smutny. dziś jest radosnym psiakiem, przywiązującym się do opiekuna na 100%. Jak tylko zaufa, kocha bez zastrzeżeń i całym sobą. Natomiast nie lubi poufałości ze strony obcych ludzi. Jednak gdy zdobędą jego zaufanie smakołykami, to staje się super kumplem.

Uwielbia spacery, jest wszędobylski, odważny i czujny. Nie przepada za innymi psami, ale po zapoznaniu potrafi się z nimi bawić. Za to kotów nie lubi, oj nie! Aktualnie mieszka w Warszawie z suczką i czeka na ten jedyny dom. Ponieważ jest to pies charakterny, nadaje się do domu z małymi dziećmi tylko, jeśli dorośli są doświadczonymi psiarzami.

Lisio jest wykastrowany i zaszczepiony.

__

2021

Lisek, wielki duchem mały psiak, trafił do nas przed laty (pierwsze zdjęcia). U Oli zamieszkał w 2009 roku. Miała pełnić rolę domu tymczasowego, jednak została tym stałym i najwspanialszym. Połączyła ich wyjątkowa więź. Według naszych obliczeń Lisio ma dziś ok. 16 – 18 lat. Trzyma się świetnie jak na ten wiek, chociaż psia starość niesie ze sobą „trochę” komplikacji. Ola jednak robi co tylko się da, by zapewnić dziadziowi jak największy komfort życia. Serdecznie Ci Olu dziękujemy za wspaniałą opiekę nad Liskiem ❤ #adoptuj

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: