Lupo


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: duży
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2011

Szczęście i radość z życia na czterech łapach. Pozytywny świr, który zaraża pogodą ducha i optymizmem, mimo że swoje już w życiu przeszedł. Taki pies, a wciąż bezdomny! Lupo czeka na tych jedynych, którzy pokochają go jak członka rodziny.

Uwierzycie, że to ideał? Towarzyski, pozytywnie nastawiony do innych psów, całkiem bezkonfliktowy. Posłuszny, nauczony chodzenia na smyczy. Uwielbia spacery – biega za patykami, aportuje. Charakter typowego boksera. Gotowy do pokochania.

Lupo jest energiczny, uwielbia ruch, a nade wszystko gryzienie patyków. Dogaduje się świetnie z innymi psami, zwłaszcza o podobnym charakterze. Zamieszkał w boksie wybiegowym z Zorą, z którą na każdym spacerze uskutecznia gonitwy i zabawy. Jest posłuszny i bardzo… przekupny 🙂 Gdy trafił do naszego ośrodka, byl w stanie znacznego wychudzenia i niedożywienia, stąd teraz jego apetyt jest niepohamowany.

Lupo to psiak dla aktywnej rodziny – dla osób lubiących spacery i wspólne wycieczki. Będzie najlepszym przyjacielem także dla dzieci. To oaza łagodności, anioł w psiej skórze.

 

***

We wrześniu 2015 Lupo znalazł wspaniały dom 🙂

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: