Maczeta vel Maczo


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mały
  • Rasa: w typie amstaffa
  • Rok urodzenia: VIII 2013

Uwaga, oglądanie zdjęć grozi zakochaniem na zabój! 🙂
Mały Maczeta ujął nas swoim dziecięcym spokojem i niespotykanym u psów w tym wieku opanowaniem. Szczenięta w tym wieku najczęściej są nie do ogarnięcia, a on wręcz przeciwnie. Aż trudno uwierzyć, że ktoś kiedyś się go pozbył. Oby żałował tego do końca życia, bo to wyjątkowy egzemplarz!

Maczeta ma około 10 tygodni, a w jego żyłach płynie bullowata krew. Mieszka w naszym Ośrodku i codziennie biega razem z całym stadkiem fundacyjnej drobnicy. Ma z nimi genialny kontakt – bawi się zarówno z młodymi, jak i ze staruszkami. Mimo że potrafi zaczepić i zachęcić do zabawy, to czuje respekt przed większymi psami. W boksie nie płacze, zbytnio nie rozrabia i w czasie wolnym od zabaw po prostu śpi. Mamy wrażenie, że wyrośnie z niego bardzo mądry i zrównoważony amstaff.

Maluch czeka na nowych opiekunów – młode osoby, najlepiej z doświadczeniem w wychowaniu psów w typie jego rasy. Przekupstwami nic nie zdziałacie – musicie przekonać nas, że pokochacie Maczusia bardziej niż my. Nasze linie telefoniczne już otwarte 🙂

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: