Major


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: duży
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2006

Major tak bardzo potrzebował człowieka, że podkopał się pod ogrodzeniem, by dostać się w pobliże domu, byle bliżej kogoś, kto pogłaszcze, powie dobre słowo, nakarmi…
Kolejny, który igrał ze śmiercią wędrując poboczem ruchliwej ul. Strykowskiej w Łodzi. Wychudzony, poraniony, ze zmierzwioną i brudną sierścią, ale z nadzieją w oczach, czekający na zwykły ludzki gest, na wyciągnięcie ręki, która pogłaszcze a nie uderzy. Ma około 7 lat, jest  psem w bardzo dobrej formie i będzie doskonałym towarzyszem na długie lata dla kogoś, kto go pokocha i zechce mu poświęcić czas na wspólne zabawy. Potrzebuje dużo ruchu, spacerów, pracy z człowiekiem.  Jest niesamowicie łagodny i chętny do zabawy w stosunku do innych psów, tych dużych i małych.  Uwielbia wszystkie. Podejrzewamy, że w domu z dziećmi również sprawdzi się świetnie. Jest posłuszny, reaguje na podstawowe komendy. Może mieszkać w domu lub na  zewnątrz (ocieplona buda). Jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany.

23 listopada 2013 Major wziął udział w zawodach Dog Orient w Tomaszowie Mazowieckim. Bez mrugnięcia okiem przeszedł 30 km w profesjonalnych szelkach i niczym nie ustępował psom północy.

Wspaniały pies  czeka na wspaniały dom.

Na zdjęciach razem z Panią Małgorzatą Ostrowską-Królikowską i jej córką Marceliną, Olgą Bończyk oraz Rafałem Królikowskim.

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: