Mamba II


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: średni
  • Rasa: mieszaniec
  • Rok urodzenia: 2012

Uwaga!!! Poszukiwany człowiek – płeć, wiek, wygląd czy wykształcenie bez znaczenia. Ważne, żeby potrafił mądrze patrzeć i widzieć to, co my widzimy w Mambie. Kochamy wszystkich naszych podopiecznych, ale są też tacy, których kochamy szczególnie mocno. I taka właśnie jest Mamba. Powiedzieć o Mambie, że jest cudowna, to jak nic nie powiedzieć. Jeżeli ktoś twierdzi, że nie ma ideałów, to znaczy, że nie zna Mamby. Mądra, miła, grzeczna, a jednocześnie też chętna do zabawy, idealna na spacerach i w kontaktach z innymi psami i suczkami. Dlaczego nie urywają się telefony w sprawie jej adopcji, a ankiety przedadopcyjne nie zapychają naszych skrzynek mailowych? Być może dlatego, że Mamba fizycznie idealnie się wpisuje w kanon psów o małych szansach na adopcję. Jest małym, zwykłym, prawie czarnym kundlem. Dlatego szukamy dla Mamby człowieka, który potrafi mądrze patrzeć, bo to co w Mambie najcudowniejsze nie jest widoczne na pierwszy rzut oka.

***

Życie Mamby na stałe było powiązane z życiem kilkudziesięciu innych psów, które zamieszkiwały i rozmnażały się na potęgę w pewnym gospodarstwie na Śląsku. Psiaki żyły w skandalicznych warunkach, stan każdego z nich był bardzo marny i wskazywał na wieloletnie zaniedbania. Wszystkie psiaki zostały odebrane, kilka z nich trafiło do nas. W tym właśnie Mamba.

W tak małym ciałku drzemie niespożyta energia i radość życia, która udziela się także innym psom. Mamba jest zawsze wesoła i chętna do zabawy, angażując w nią także swoich psich towarzyszy. Jest odważna i śmiała, uwielbia bliskość człowieka. Sama wchodzi na kolana, przytula się i upomina, by się nią zajmować. Zamknięta w boksie jest nieszczęśliwa i tęskni za obecnością człowieka. Gdy jednak wychodzi na spacer, jej oczy uśmiechają się, a ona cieszy się całą sobą.

Jest wysterylizowana, chodzi na smyczy, akceptuje dzieci.

Jest niewielka, waży może ok. 10 kg.

Czekamy…

 

***

Mamba przebywa w domu tymczasowym w Łodzi.

Czeka na ten stały 🙂

https://www.facebook.com/events/904445313055927/

__

kwiecień 2018

Mamba zamieszkała z Panem Wiesławem w Łodzi 🙂

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: