Mamba


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: mały
  • Rasa: jamnik mix
  • Rok urodzenia: 2009

Jamniki kojarzą nam sie z psami, które będąc w domu wystają jedynie nosem spod kocyka, a na spacerach zmieniają się w wulkany energii pełne szaleństwa i charakteru. Mamba nigdy nie miała domu, a jej życie było wiecznym spacerem.A raczej tułaczką. Spędziła je razem z towarzyszem niedoli, Bolkiem. Jamnik i owczarek niemiecki żyły przez wiele lat na terenie dużej budowy, dokarmiane jedynie przez życzliwe osoby. Było to JAKIEŚ życie dopóki miały gdzie mieszkać i co jeść. Budowa dobiegła końca, a Mamba i Bolek straciły wszystko co miały. I wtedy oboje trafili do nas. Nie było to wciąż wymarzone życie, ale psiaki były związane ze sobą i dopóki były razem, wszystko było w porządku. Aż w końcu Bolek odszedł na zawsze, nigdy nie doczekawszy się szczęśliwego zakończenia. Mamby życie zmieniło się na zawsze, a wraz z Bolkiem odeszła iskra jamniczego szaleństwa, która była jej znakiem rozpoznawczym. Na szczęście nie odeszła bezpowrotnie.

To nie opatrzność, nie uśmiech losu ani żadne inne siły nadprzyrodzone sprawiły, że życie Mamby mogło rozpocząć się na nowo, a ona sama dostała szansę, by zacząć od początku. To oni – Magda i Łukasz, których chcielibyśmy, abyście poznali i przeczytali o ich życiu z Mambą. Bardzo młodzi ludzie, którzy doskonale wiedzą jak pomagać zwierzętom, stworzyli dom tymczasowy i wzięli pod swoją opiekę psa niemłodego, z charakterem i przeszłością. Wzięli Mambę, bo ona tego potrzebowała. Spisują się w swych rolach doskonale 🙂

Mamba aktualnie mieszka razem z nimi w Wieluniu. Dała im się poznać z każdej strony. Codziennie uczy się i przyzwyczaja do tego, że w domu nie tylko panuje mnóstwo ciepła i miłości, ale także rządzą konkretne zasady. A że jest bardzo mądrym i chcącym się uczyć psem, opanowała je bardzo szybko. Co więcej, daje Magdzie i Łukaszowi wszystko to, co w niej najlepsze – dobrą energię i mnóstwo psiej czułości. Wszystko to, czego zwykle szukamy w psie.

I dlatego też przedstawiamy Wam Mambę w 100% gotową do adopcji. Sprawdzoną jako członek rodziny Magdy i Łukasza. Tutaj dowiecie się o jej niezliczonych zaletach, a także o tym jak wyeliminować u niej niechciane zachowania. Jesteśmy pewni, że pokochacie Mambę tak jak my. I może Walentynki Mamba spędzi już w docelowym domu, a Magda i Łukasz uratują kolejnego psiaka.

___

W październiku 2017 Mamba zamieszkała we wspaniałym domu w Warszawie 🙂

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: