Migotek


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mały
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2010

Nasz nowy podopieczny Migotek:
Trafił do nas bardzo wychudzony, z odmrożonymi łapkami i z tak dużym stanem zapalnym w jednym oku, że początkowo trudno było stwierdzić, czy w ogóle ma jeszcze to oczko. Obecnie Migotek jest już po zabiegu, oczka nie udało się uratować.
Kiedy przyszedł do nas czuł się bardzo niepewnie. Każdą chwilę próbował wykorzystać na ucieczkę. Trwało to jednak krótko, bo Migotek to bardzo mądry pies i szybko się przekonał, że znalazł się w bezpiecznym miejsce, gdzie nic mu nie zagraża. Bardzo szybko nauczył się zasad panujących w nowym otoczeniu i już po kilku dniach zaczął grzecznie wracać na każde zawołanie.
Bardzo dobrze dogaduje się w psim stadzie, w którym mieszka w fundacyjnej kuchni, jednak bardzo ceni sobie chwilę sam na sam z człowiekiem. Niestety w warunkach fundacyjnych nie jesteśmy w stanie poświęcić mu tyle czasu i uwagi, ile potrzebuje ten mały pieszczoch. Mamy nadzieję, że już wkrótce ktoś dostrzeże urok Migotka i Migotek znajdzie swojego osobistego człowieka, który będzie go kochał, tak jak i my już zdążyliśmy go pokochać.

Migotek jest przeuroczy!

Zdjęcia dzięki uprzejmości Macieja Góralewskiego oraz Projektu Kanapa. Dziękujemy.

_____

29.03.2017

Miguś zamieszkał u Pani Bożenny  w Łodzi 🙂

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: