Mike


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: średni
  • Rasa: mieszaniec
  • Rok urodzenia: sierpień 2016

Ach Majki Majki Majki… masz w sobie piesku to coś…

Są psy, które pozornie nie wyróżniają się na tle innych, ot tak ładny, wesoły kundelek jakich wiele. Mają w sobie jednak to COŚ, co sprawia, że są niezwykłe. Co takiego w sobie ma Majki?

Mike to niespełna dwuletni psi nastolatek. Jest wulkanem energii, wszędzie jest go pełno, uwielbia kontakt z człowiekiem i jest nastawiony na pracę. Niestety Mike nie potrafi sam spożytkować energii, która rozpiera go w schroniskowym boksie. Nudzi mu się, bardzo przeżywa zamknięcie w małej przestrzeni.

Staramy się z całych sił, żeby zapewnić mu rozrywki fizyczne, umysłowe i kontakt z innymi psiakami, niestety nie jesteśmy w stanie zapewnić mu jej tyle, ile potrzebuje.

Mike nie jest psem dla osób niedoświadczonych, ma w sobie jednak duży potencjał. W mig uczy się nowych komend, potrafi opanować swoją ekscytacje i czekać grzecznie na miseczkę, gdy się go o to poprosi. Jesteśmy zadziwione tym, jak się stara, choć czasem daje nam nieźle popalić 😉

Będzie wspaniałym kompanem dla aktywnych osób, które pokażą mu jak we właściwy sposób spożytkować energie która w nim drzemie. Jogging? Agility? Tropienie? Czemu nie! Mike na pewno z chęcią popróbuje nowych rzeczy i pokaże Ci w czym czuje się najlepiej.

Może to właśnie Ty pomożesz Mikowi odkryć samego siebie?

Ach Majki Majki Majki.. co takiego masz w sobie piesku? Ogromny potencjał…

__

Mike przebywa w domu tymczasowym i czeka na ten stały.

—-> Majkuś zostaje na stałe w domu tymczasowym 😀

 

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: