Mila


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: średnia
  • Rasa: bukiet kwiatowy :)
  • Rok urodzenia: 2017
1.01.2022 – Nowy Rok, godzina 18 z hakiem.
„Czy Mila może zostać w schronisku?” – takie słowa usłyszeliśmy, gdy udało nam się skontaktować z (już byłym) opiekunem Mili po tym, jak została znaleziona, biegając samopas, przez Pana Mateusza, który od razu nas o tym poinformował. To jedno, proste i bardzo przykre pytanie dało nam do zrozumienia, że mamy nową podopieczną. W trakcie dosłownie kilku chwil stała się niechciana, została zapomniana. 💔
A może to był znak? Może tak właśnie miało być i los podarował jej szansę na lepsze życie? Choć brzmi to dość okrutnie, staramy się wierzyć, że naprawdę o to chodziło. Jeśli tak, to nasz ośrodek adopcyjny zyskał prawdziwy wulkan młodzieńczej energii, o stęsknionych za człowiekiem oczach i gołębim sercu. Z ogromną radością pomożemy jej znaleźć dom, na który zasługuje, a którego nigdy (jak widać) nie miała.
Mila to czteroletnia, ok. 30 kg sunia, która kocha wszystko i wszystkich. Gdzie by nie spojrzeć, tam jest jej pełno. Łagodna jak baranek, kontaktowa, energiczna i chętna do pracy i zabawy, zawsze gotowa na ciepły dotyk i całus w czubek głowy. Potrafi zachowywać czystość i pięknie chodzi na smyczy. Bez większych problemów dogaduje się z innymi psami, być może także z kotami (kwestia jak najbardziej do sprawdzenia). Mimo swoich gabarytów będzie wspaniałym przyjacielem dla każdego, bez względu na wiek. Nadaje się do domu z ogrodem, a także do niewielkiej kawalerki w 10-piętrowym wieżowcu.
Jest zdrowa (przyjmuje jedynie hormony tarczycy ze względu na jej niedoczynność), zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Nic tylko brać i kochać, życie razem spędzać.
Może znajdzie się ktoś, kto sprawi, że zapomni o tak przykrym rozpoczęciu tego roku i zakończy go wylegując się na kanapie u boku kogoś, kto pokocha ją bezwarunkowo?
___
Mila znalazła dom w marcu 2022 🙂
Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: