Nala


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mini

Nala jest kolejnym przykładem nieodpowiedzialności ludzkiej. Wypuszczona samodzielnie na ulicę lub co bardziej prawdopodobne, wyrzucona w trakcie cieczki,nie dawała sobie rady,uciekając przed watahą napastujących ją psów. To wszystko działo się w centrum miasta, na bardzo ruchliwej ulicy Pomorskiej. Przerażoną, straszliwie zmęczoną sunię zabrałyśmy do lecznicy, gdzie została dokładnie przebadana i wreszcie mogła odpocząć. Dałyśmy jej na imię Nala.
Nala jest najcudowniejszą, najłagodniejszą sunieczką, jaką można tylko wymarzyć. Radosna, żywo reagująca na każde skierowane do niej słowo, machająca ogonem do każdej napotkanej osoby, do każdego przechodzącego obok niej psiaka. To psia przylepka, bardzo potrzebująca kontaktu z człowiekiem. Pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie tylko idzie obok, puszczona luzem i zawołana, natychmiast przychodzi, ładuje się na kolana udając maleńkiego szczeniaczka a przecież maleńka nie jest… Nala jest w typie amstaffa, ciemnobrązowe umaszczenie rozświetlają jej smugi złotego koloru, jest śliczną, zadbaną sunią. Poszukujemy dla niej najlepszego domu i najlepszego właściciela, człowieka, który doceni, jakim wspaniałym przyjacielem jest Nala i który jej nigdy nie porzuci..

Nala jest wysterylizowana.

Kontakt z sprawie adopcji:

Jola Łukaszewicz
tel. 604-172-408
gg: 515961
mail: jola@niechcianeizapomniane.org

Natalia Łukaszewicz
gg: 435234
tel. 602-457-408
mail: natalia@niechcianeizapomniane.org

09.04.2010
Czekała na dom prawie rok… i udało się. Dzisiaj Nala pojechała do swojego domu do Siemianowic Śląskich. Zamieszkała na osiedlu tuż obok parku, będzie miała dużo spacerków i bardzo serdeczną, kochającą rodzinę 🙂

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: