Norek


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mały
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2013

Karol i Norek to dwaj najlepsi kumple, których połączyła bezdomność. Trzymali się razem w najtrudniejszych dla siebie chwilach, gdy wspólnie szukali jedzenia i próbowali uniknąć śmierci pod kołami. Wiele tygodni spędzili na ulicy, garnąc się do okolicznych mieszkańców, obdarzając ich błagalnym spojrzeniem i czekając na ratunek. Razem też trafili do nas, gdzie zaczyna się ich nowe życie.

Norek początkowo był bardzo nieśmiały i kurczowo trzymał się kompana swojej niedoli. Wystarczyło kilka dni zabaw z naszymi podopiecznymi, by otworzył się i usamodzielnił. Jest pieskiem subtelnym i uległym, ale też wie czym jest dobra zabawa. Jego ulubioną koleżanką jest Tupinka, a on sam z kolei stał się obiektem miłości dla Serdelka 🙂 Z wielkim rozbawieniem obserwujemy ten trójkąt miłosny i dzięki temu już wiemy, że Norek może zamieszkać w domu z innymi zwierzętami – czy będzie to piesek, czy suczka.

Nie brudzi w boksie, wszystkie swoje potrzeby załatwia na spacerach. To naprawdę spokojny i bardzo grzeczny psiak, który nie sprawia absolutnie żadnych problemów. Waży zaledwie kilka kilo, jest drobny i poręczny. Może być towarzyszem zarazem dla aktywnych, jak i leniuchów, dla samotników i rodzin z dziećmi. Potrzebuje dużo miejsca i przestrzeni… w sercu nowego opiekuna

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: