Oluś


  • Płeć: kot
  • Rozmiar: mały

Oluś jest kolejnym przykładem na ludzką głupotę i okrucieństwo. Co w życiu przeszedł możemy się tylko domyślać. Ale to w zupełności wystarczy by wiedzieć człowiek potrafi być najpodlejszą z istot chodzących po tej planecie…
Oluś został znaleziony przywiązany do drzewa w środku lasu. Kot był już w bardzo złym stanie. Ktoś go zostawił na powolną i długą śmierć. Zero litości, zero uczuć tzw wyższych… Ślady na ciele świadczyły że wielokrotnie odgaszano na nim papierosy… Taka zabawna, żywa popielniczka. Kiedy szarpał się na uwięzi walcząc o swe życie, zerwał sobie paznokieć.
O dziwo wyrok jaki wydali na niego poprzedni ,,właściciele” pozwolił uratować kota z rąk oprawców. Oluś rozpoczął nowe życie. Odkarmiony, wyleczony zaczął na nowo ufać ludziom. Teraz jest wielkim miziakiem i gadułą Wink Przekonał się że ludzie potrafią nie tylko katować ale też kochać. I nadal w to głęboko wierzy. Nie zawiedźmy jego nadziei. On potrzebuje domu z prawdziwego zdarzenia. Przeszedł przez piekło a mimo to ufa że nigdy żaden człowiek już go nie skrzywdzi.
Oluś jest 2-letnim, wykastrowanym, zaszczepionym i odrobaczonym kocurkiem. Korzysta z kuwety. Bardzo lubi przytulanie i mizianie. Dogaduje się z innymi kotami i łagodnymi, spokojnymi psami. Będzie wspaniałym, domowym kotem.

*Oluś szuka wspólnego domu wraz ze swoim przyjacielem – Druciakiem.

Kontakt w sprawie adopcji:
Marta
tel: 504-254-419
mail: tusia26@onet.eu
gg: 9274468

16.03.2010
Proszę Państwa Oluś i Druciak od dziś mieszkają w swoim nowym domu!!! Mają zapewnioną opiekę i kilku kocich kolegów. Zamieszkali bowiem w jednym z najwspanialszych domów : u Asiodanieli.

Opiekunami wirtualnymi byli: Magdalena Cichocka oraz Robert Lis – serdecznie dziękujemy!

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: