Jimmy


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mały
  • Rasa: Bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2017

Kontakt

Cześć, mam na imię Jimmy i żyję dzięki szczęściu.

Bardzo niedawno niewielkie grono osób podarowało mi bilet jadący prosto z piekła do Fundacji. Wcześniej żyłem w samym środku wojny w Ukrainie. To, co widziałem i słyszałem jest nie do opisania. Tyle bólu, cierpienia i krwi…

Przyjechałem do Polski, bo ktoś postanowił dać mi szansę na lepszy życie, a ponieważ jestem bardzo otyłym psem bez przedniej łapy, nie miałem tam większych szans ani na przeżycie, ani na adopcję. Byłem nikim, a dla większości niczym. Ale ja wierzę, że to nieprawda i jestem ważny, a może któregoś dnia będę nawet najważniejszy.

Jaki jestem? Miły, fajny, radosny i non stop uśmiechnięty. Lubię przebywać wśród innych piesków, a jeszcze bardziej lubię jeść, przez co musiałem przejść na dietę, bo byłem małym grubaskiem, który z wielkim trudem podrywał kuper do góry. Ale to już za mną, teraz jestem fit przystojniakiem i powoli rozglądam się za nowym domem. Szukam takiego, który będzie miał dostęp do ogródka, albo windę (ewentualnie człowieka gotowego na wnoszenie i znoszenie mnie ze schodów, ponieważ przez brak łapki nie poradzę sobie z tak trudnym zadaniem).

Bardzo chciałbym mieć prawdziwy dom i prawdziwą rodzinę. Chciałbym, żeby ktoś zaakceptował mnie pomimo mojej drobnej ułomności. Może tym kimś będziesz właśnie Ty?

Pobierz ankietę przedadopcyjną psa Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: