Prada


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mini

Prada do córeczka Pusi, suni, która oszczeniła się pod domkiem letniskowym Dobrych Ludzi. Historię Pusi i jej dzieci możecie znaleźć na naszym fundacyjnym blogu, lub też klikając na „Link do forum” powyżej. Historia smutna, ale cała psia rodzinka została przez nas uratowana i teraz cierpliwie czekają na domki.

Prada to psia arystokratka. Spokojna, stonowana obserwatorka. Uwielbia pieszczoty i dotyk ludzkiej ręki. Będzie spokojną, zrównoważoną sunią.

Prada znalazła cudowny dom w Pruszkowie!!! 🙂

06.10.2009r.

Niestety Pradunia musi szukać nowego domu.
Szukamy dla suni domu bez małych dzieci.

„Witam:(
Prada jest pieskiem bardzo wesołym i żywym.Ma ok 2 lat i jest wielkości golden retrivera. Niestety stosunek do dzieci ma dosyć niepewny dlatego szukamy jej domu bez dzieci, jest też duża i ciężka i nie zwraca zupełnie uwagi na małe istoty. Jest nauczona zostawania sama w domu i jeżeli zapewni jej się dłuższy spacer przed wyjściem to na pewno nic nie zniszczy, jak każdy pies nie może się nudzić. Nie nadaje się do kojca, ponieważ mieszka w domu i nie jest przyzwyczajona do zimna. Bardzo lubi mieć kontakt z ludźmi i w stosunku do dorosłych nie wykazuje agresji,tak samo do zwierząt, aczkolwiek małemu zwierzęciu może zrobić krzywdę w czasie zabawy. Jest po sterylizacji. Przeszła podstawowe szkolenie, i jest jej potrzebna osoba bardzo konsekwentna. Dziękuję bardzo za pomoc i bardzo przepraszam 🙁 ”

Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 604 172 520
kaja@niechcianeizapomniane.org

Prada zostaje u swoich właścicieli :))))

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: