Rudolf Czerwononosy


  • Płeć: kot
  • Rozmiar: mini

Grudniowy dzień, za oknami śnieg po kolana i trzaskający mróz. Ludzie pędzą do domów, marząc o kocu i gorącej herbacie. Rzadko kiedy ktoś pomyśli o tych, które właśnie walczą o przeżycie każdej kolejnej godziny – bezdomnych zwierzętach, zdanych tylko na łaskę i niełaskę człowieka.

Jeden kociak tego dnia prawdopodobnie stracił swój dom, w którym było mu ciepło i bezpiecznie… Wylądował na bruku, bez szans na przeżycie więcej niż zaledwie kilku godzin na mrozie.

Odmarzły mu uszka, nosek i łapki. Był też tak wykończony poszukiwaniem jakiegoś schronienia, że zasypiał na siedząco, niemal przymarzając do podłoża.

Ratunek dla niego przyszedł w ostatniej chwili, na niedługo przed zapadnięciem zmroku. Z naszych rąk szybko trafił do lecznicy, gdzie został dokładnie przebadany i umieszczony w ciepłym inkubatorze, gdzie dochodzi do siebie.

Przyjął imię Rudolf Czerwononosy 🙂 – oczywiście ze względu na przemarznięty nosek. Okazał się bardzo kontaktowym, oswojonym 5-miesięcznym kociaczkiem. Jest niestety mocno wychudzony i zarobaczony. Bardzo lubi pieszczoty, jest też wyjątkowo rozgadany 🙂 Dużo śpi, zjada wszystko, co mu się poda, jakby w obawie, że kiedyś tego jedzenia zabraknie. Powoli powraca do zdrowia.

Czeka na wspaniały dom, na który bez wątpienia zasługuje 🙂

Kontakt w sprawie adopcji:
tel.602 457 408
natalia@fniz.pl

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: