Serdelek


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mały
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2008

Po czterech latach Serdelek doczekał się! Będzie godnie zastępował naszego zmarłego już Dyzia, towarzysząc także naszej byłej podopiecznej Saruni. Serdel jest trzecim już psiakiem od nas, który trafił do tego domu. Rodzina Pani Magdy i Pana Piotrka konsekwentnie ratuje naszych podopiecznych – stąd wiemy, że Serdelka czeka wspaniałe życie.

Serdelek to małe i słodkie psiątko, być może zagubione, być może wyrzucone. Tego nie wiemy poza tym, że nikt się dotąd po niego nie zgłosił.

Mimo że mały ciałem, jest to wielki duchem… Poręczny, wręcz kieszonkowy piesek – waży zaledwie kilka kilo. Nie dajcie się zwieść imieniu – Serdelek jest szczupłym i wysportowanym psiakiem  na krótkich nóżkach. Wielki przyjaciel dla innych naszych podopiecznych, opiekun koziołka, którego obdarzył ojcowskim niemal uczuciem. Wobec nas grzeczny, posłuszny, uległy. Uwielbia być noszony na rękach, głaskany, przytulany. Najchętniej byłby w centrum uwagi. Potrzebuje wiele miłości. Będzie idealnym towarzyszem długich spacerów, wypraw do miasta i za miasto.

Na zdjęciu Serduś z Jakubem Przebindowskim, który był gościem naszego Ośrodka.

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: