Śnieżka


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: duża
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2018

Zapewne każdy z Was zna bajkę o Królewnie Śnieżce, która to zjadła kawałek zatrutego jabłka i zapadła w sen, z którego szczęśliwie wybudził ją książę na białym koniu? Happy End, jak to w bajkach bywa. Niestety nasza Śnieżka jeszcze takiego nie doczekała… Może ta krótka opowieść poruszy Wasze serca i ktoś napisze dla niej szczęśliwe, pełne ciepła i dobra zakończenie, które będzie adopcją.
Sunia została znaleziona jeszcze jako psie dziecko, bo ma dopiero roczek. Czy ktoś ją zgubił? A może zostawił? Tego nie jesteśmy pewni. Wiemy za to, że ten, kto pozbawił ją domu, do końca swoich dni będzie żył w nieszczęściu.
Królewna Śnieżka (uwierzcie, naprawdę jest królewną, więc ten przydomek wcale nie jest przypadkowy), uwielbia dłuuuugie zabawy na świeżym powietrzu, nieważne, czy w towarzystwie człowieka, czy innych psów (jest bardzo społeczna i bez problemu dogaduje się z innymi przedstawicielami jej gatunku). Potrafi bardzo ładnie chodzić na smyczy.
Z charakteru jest łagodna, przytulaśna, potrzebuje dużo uwagi i wyrozumiałości. Jest psem, który po odbyciu kilku lekcji dotyczących nauki savoir vivre’u, będzie wspaniałym towarzyszem dla każdego. Dodatkowym plusem jest fakt, że cechuje ją niezwykła inteligencja i ogromna chęć do pracy z człowiekiem.
Została wysterylizowana i zaczipowana. Posiada też komplet szczepień.

Jest dużym psem, który potrzebuje sporej ilości ruchu, ale nie oznacza to, że nie nadaje się do mieszkania w bloku. Wystarczy odpowiednio zagospodarować dla niej czas na dłuższe spacery i zabawę.

A więc, czy Królewna zwana Śnieżką, znajdzie swojego wybawcę (lub wybawców), by móc opuścić loch strzeżony przez furtkę fundacji i zamieszkać w pięknym zamku?

___

Lipiec 2019

Śnieżka dostała na imię Frajda i zamieszkała z Anią w Poznaniu 🙂

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: