Spike


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mini

Okres wakacyjny zaczął się dla niego tragicznie… Spike podzielił los
tysięcy psów wyrzucanych z domu przez właścicieli, którzy wyjeżdżają na wakacje, przeprowadzają się, którym rodzi się dziecko albo po prostu znudzą się psem. Dotąd kochany, może i rozpieszczany, karmiony i zadbany. Teraz niepotrzebny.

Spike został znaleziony na jednym z łódzkich osiedli, gdzie widziano go koczującego przy samochodach. Dorośli go wyrzucili, a zaopiekowały się nim… dzieci. Czasem one mają w sobie więcej litości i człowieczeństwa niż ich rodzice.
Dzieciaki przyprowadziły psiaka do lecznicy, bo uznały, że tam zostanie mu udzielona pomoc. Tak też się stało. Okazało się, że to zadbany ok. 6-letni pies, w pełni sił, zdrowy, niczego mu nie brakowało. Tylko opiekunów, za którymi przeraźliwie tęskni.

Spike nie znosi samotności, lgnie do człowieka i panicznie boi się kolejnego zawodu. Jest łagodnym psem, ułożonym i bardzo poddańczo nastawionym.
„Idealny” materiał na psa porzuconego… Ma około 6 lat, jest średniego wzrostu (mniej więcej do kolan w kłębie) i wygląda jak pies z bajki. Nowemu opiekunowi odda całe swoje smutne psie serce.

Tel. w sprawie adopcji:
602 457 408 (Natalia) lub 602 437 066 (Ania) lub 790 66 20 20 (lecznica)
mail: natalia@fniz.pl

Spike szczęśliwie wrócił do swoich właścicieli! :))

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: