Szczenięta Krówki


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mały
  • Rasa: mieszaniec
  • Rok urodzenia: sierpień 2017

Bezdomne od urodzenia. Przeżyły tylko dlatego, że ich mama jest bardzo mądrą i troskliwą sunią, która znalazła dla nich schronienie pod kontenerem. Tam je urodziła, opiekowała się nimi najlepiej jak potrafiła i wychowała na grzeczne pieski. Oto one – trójka naszych najmłodszych podopiecznych czekających na nowe domy.

Dzieciaki mają nieco ponad 9 tygodni. Dwie dziewczynki i jeden chłopiec. Uroku im nie brakuje, to jasne, ale przede wszystkim są zdrowe, aktywne i wszędzie ich pełno.

Zależy nam na odpowiedzialnych adopcjach, dlatego wszystkich zainteresowanych prosimy o przemyślane decyzje, ze świadomością wszelkich konsekwencji wynikających z opieki nad małym szczenięciem, a potem dorosłym psem przez kilkanaście lat jego życia
By usprawnić proces adopcyjny, na początku prosimy o przesłanie wypełnionej ankiety: http://niechcianeizapomniane.org/…/ANKIETA-PRZEDADOPCYJNA-P… (zwłaszcza rubryki dotyczącej adopcji szczeniąt) na adres:
kasia@fniz.pl
Zapraszamy także do zadawania pytań – jesteśmy do Waszej dyspozycji Po otrzymaniu ankiety będziemy się z każdym z Was kontaktować i umawiać na poznanie piesków.

P.S. Mama też jest do adopcji – jest przecudna!

__

Wszystkie szczenięta Krówki mają swoje domy 🙂 Krówka również.

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: