Tobisia


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: mały
  • Rasa: mieszaniec
  • Rok urodzenia: 2005

Tobisia miała kiedyś dom, rodzinę, pełną miskę i poczucie bezpieczeństwa. Aż tu nagle, po 14 latach dobrego życia, straciła wszystko. Musiała się odnaleźć w niezrozumiałej dla siebie sytuacji, w której nie było już znajomych twarzy, zapachów, ani poczucia bezpieczeństwa, które dotąd towarzyszyło jej przez całe życie. Wszystko było nowe, niezrozumiałe, gorsze i smutniejsze. Domu już nie było, za to pojawiło się nieznane jej dotąd uczucie niepewności o lepsze jutro.

Aklimatyzacja w naszym ośrodku była dla Tobisi bardzo trudna. Dzisiaj już możemy powiedzieć, że nauczyła się żyć wśród innych psów, zrozumiała, że odwiedzają ją nowe osoby i że karmienie jest o określonych porach.

Tobisia ma 14 lat i z racji wieku nie jest wyjątkowo aktywną sunią. Lubi spać na kanapie i przytulać się. Nie przeszkadza jej towarzystwo innych zwierząt. Jest mała i poręczna, nie sprawia żadnych kłopotów. Zasługuje na dobrą psią emeryturę.

Nie bójcie się adoptować starszych psów. Satysfakcja z opieki nad nimi nie jest porównywalna do niczego innego. Starsze psy dają mnóstwo miłości i budzą w nas to, co najlepsze.

__

Tobisia zamieszkała w nowym domu w grudniu 2019 🙂

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: