Tofik


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: duży
  • Rasa: Bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2015

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak niewielkie szanse na adopcję ma pies taki jak Tofik – duży i pozornie niczym szczególnym się niewyróżniający, chociaż my mamy na ten temat inne zdanie i dla nas jest najwspanialszy na świecie. Znalezienie mu wspaniałego domu jest dla nas w tym momencie priorytetem, bo najzwyczajniej w świecie na niego zasługuje, więc zrobimy wszystko, by tak właśnie się stało. Mamy nadzieję, że zakochacie się w nim tak samo bardzo, jak my.

Jeśli marzycie o długich, energicznych spacerach, ten pies jest do tego stworzony! A może potrzebny Wam ktoś, z kim będziecie mogli spędzić wakacje na działce, grillując i bujając się w hamaku od rana do nocy? Nie bójcie się też tego, że czworonóg wielkości Tofisia nie odnajdzie się w niewielkim mieszkaniu w bloku, bo tak się nie stanie (jeśli oczywiście jego psie potrzeby będą w odpowiednim stopniu zaspokajane). Nie dość, że jest wielkim pieszczochem wpatrzonym w człowieka, to jeszcze codzienna porcja euforii i zabawy w jego towarzystwie będzie zagwarantowana.

Tofik to zdrowy, pełen wigoru i pozytywnej energii chłopak w średnim wieku i choć do jego życia zapukała bezdomność, ani na chwilę nie stracił nadziei i uśmiechu.
Nie jesteśmy w stanie dać mu tego, co dopełni jego szczęście w 100%, ale Wy tak, dlatego tak bardzo na Was liczymy. Prosimy, otwórzcie swoje serca i znajdzie w nich niewielki kawałek miejsca dla tego słodziaka. Nie pożałujecie tej decyzji.
Obowiązuje procedura przedadopcyjna (ankieta, wizyta, umowa).

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: