Tutek


  • Płeć: kot
  • Rozmiar: mini

Tutek jako kilkumiesięczny kociak siedział na przystanku i rozpaczliwie prosił o pomoc ludzi wsiadających i wysiadających z autobusu. Ktoś musiał być naprawdę bez serca by go zostawić w takim miejscu… Maleństwo wielokrotnie wychodziło na jezdnię by w ostatnim momencie uciec przed hałasem nadciągającego auta… Każdy patrzył z politowaniem, nikt nie reagował. Ot, kocie dziecko jakich wiele za chwile straci życie pod kołami.
Na szczęście znalazła się tam Kobieta, która nie mogła przejść obojętnie koło kociego dramatu. Wpakowała malucha pod pazuchę i taksówką dostarczyła pod opiekę Fundacji.
Tutek miał pecha, ale i wiele szczęścia. Nie zginął. W domu tymczasowym dał się poznać jako niezwykle przebojowy chłopak. Nie boi się innych kotów ani dużych psów. Tupnięciem nogi się go nie przegoni. To powoduje że nie może być kotem wychodzącym. Zbyt dużo niebezpieczeństw czai się na takie pewne siebie koty. Maluszek jest miziasty, lubi się przytulać i mruczeć. Na pewno od razu zaaklimatyzuje się w nowym domu. Świetnie dogaduje się z innymi kotami czy też psami.
Tutek vel Tutenhamon jest około 7 miesięcznym brzdącem. Umie korzystać z kuwety. Jest wykastrowany. Posiada książeczkę zdrowia a w niej potwierdzone przez lekarza weterynarii szczepienie, odrobaczenie i odpchlenie. Z nowymi właścicielami podpiszemy – jak zwykle – umowę adopcyjną. Kotek przebywa w Łodzi.

Kontakt w sprawie adopcji Tutusia:
tel.504-254-419
marta@niechcianeizapomniane.org

Tutuś zamieszkał w Łodzi :)))

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: