Uszatek


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: średni
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2012

Historia Uszatka jest dość wstrząsająca – ktoś pozbył się go w bardzo podły sposób. Ktoś wyrzucił go z samochodu na autostradzie. Uszuś spadł z wiaduktu i doznał poważnego złamania miednicy. Znaleźliśmy go w stanie, gdy już powoli tracił przytomność z wymęczenia bólem i upałem.

Długo nie wiedzieliśmy, czy ta historia skończy się happy endem. Uszatek przeżył dwie poważne operacje, dzięki którym teraz może chodzić. Odłamek złamanej kości miednicy wbił się i uszkodził nerw w prawej tylnej łapie. Uszuś wciąż jej nie dostawia przy chodzeniu.

To jednak w niczym nie przeszkadza Uszatkowi cieszyć się życiem. Jest pogodny i bardzo przyjacielski, choć w pierwszym kontakcie ostrożny. Doznał wiele złego od ludzi, ale u nas z każdym dniem uczy się do nich zaufania.

Potrzebuje wiele ciepła i zrozumienia. Gdy ktoś okaże mu serce, pokocha bezgranicznie.

 

***

wrzesień 2018

Życie znowu nabiera barw, a nasza praca zaczyna mieć coraz większy sens, gdy na naszych oczach dzieją się takie historie ???? Uszat! – ten, którego przed czterema laty ktoś wyrzucił z samochodu na autostradzie: https://youtu.be/-Ab_q7BRRrY – spędził właśnie pierwszą noc w nowym domu ❤️ Pierwszą w pełni przespaną noc od czterech lat. I to na kanapie! ????

To była miłość BEZ pierwszego wejrzenia ???? Uszatka adoptowała jego wirtualna opiekunka, Pani Alicja, która pokochała go zanim jeszcze poznała go osobiście. Ku naszemu zdumieniu, spotkanie na żywo wypadło jeszcze lepiej, a my wiedzieliśmy, że to jest TO, na co i Uszat i my czekaliśmy przeszło 4 lata.

To uczucie, gdy widzisz, że pies, który 4 lata swojego życia spędził w boksie, smacznie śpi na kanapie w swoim NOWYM DOMU… Bezcenne

 

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: