Wilku vel Bobas


  • Płeć: samiec
  • Rozmiar: średni
  • Rasa: w typie terriera
  • Rok urodzenia: kwiecień 2019

Zniszczone buty, pogryzione meble, zasikany dywan? Dopiero był na spacerze, ale wciąż ma mnóstwo energii i gryzie po rękach? Ciągle czegoś chce i nie daje spokoju? Grzebie łapkami w wodzie a później roznosi to po całym mieszkaniu? Szczeka, piszczy, biega, a Ty nie wiesz o co tak naprawdę mu chodzi?
Tak właśnie może wyglądać życie ze szczeniakiem. Jeśli taka wizja totalnie Cię przeraża, to nie rób sobie tej krzywdy i absolutnie nie adoptuj szczeniaka. A jeśli wiesz „z czym to się je” to czytaj dalej
Wilku zwany u nas Bobasem to wspaniały pies w typie cairn terriera. Ma około 8 miesięcy i został znaleziony w Święta Bożego Narodzenia. Jest żywiołowym, energicznym i kontaktowym psiakiem o ogromnym potencjale. Szukamy dla niego aktywnego, świadomego domu, w którym będzie miał nie tylko dużo aktywności fizycznej, ale i umysłowej. Bobo może mieszkać z innymi psami, a także kotami, chociaż wobec tych drugich bywa nieco zbyt wylewny. Kocha ludzi i nie sprawia póki co żadnych innych problemów niż typowe dla psa w jego wieku.
Osoby zainteresowane adopcją psiaka, prosimy o przesyłanie wypełnionych ankiet przedadopcyjnych na adres kasia@fniz.pl (Prosimy NIE PRZESYŁAĆ skanów, tylko oryginalny plik wypełniony komputerowo).
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Ankieta do pobrania tutaj: http://niechcianeizapomniane.org/dokumenty/

Wilku zwany Bobasem przebywa w Łodzi.

__

6 lutego 2020 Bobasek zamieszkał w Poznaniu 🙂

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: