Zulus


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mały
  • Rasa: mieszaniec
  • Rok urodzenia: 2011
Gdy jesteś psem, twoje życie toczy się według rytmu człowieka, który jest twoim opiekunem. Razem z nim budzisz się, spacerujesz u jego boku, czekasz aż wróci do domu i zasypiasz, gdy on idzie spać. A co kiedy tego człowieka zabraknie? Co jeśli nie ma nikogo innego, kto by mógł nadawać rytm twojemu psiemu życiu? Wtedy jesteś bezdomny jak Zulus. Nie ma człowieka, nie ma domu, nie ma rytmu. Nie ma sensu.
Zulus stracił swoją opiekunkę i życie, które znał. Został zupełnie sam i nie mógł się w tej samotności odnaleźć. To mała psina, która bardzo pragnie zainteresowania. Lubi mieć przy sobie kogoś, komu może oddawać uwielbienie. Nowemu opiekunowi będzie towarzyszył wszędzie tam, gdzie będzie możliwość.
Zulus nie ma żadnych antypatii. Akceptuje inne psy, dobrze żyje z kotami. Jego żywiołem są spacery. Przy swoim człowieku mógłby iść przed siebie bez przerwy. Chyba właśnie o tym marzy.
Zulus to pies wielkości wyższego jamnika, waży ok. 10 kg. To ważna informacja dla tych, którzy szukają małego psa, którego można wszędzie zabrać.
Aktualnie Zulus przebywa w domu tymczasowym. W sprawie adopcji można kontaktować się z Pauliną.
***
Zulus znalazł wspaniały dom u Pauliny i Jarka :))

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: