Akcja Pomaganie na merdanie i setki kilogramów karmy dla naszych zwierząt

Było pomaganie, teraz czas na merdanie. Dobre serca łodzian po raz kolejny nie zawiodły. Organizowana przez TVP Łódź zbiórka darów pod hasłem Pomaganie na merdanie zaowocowała ogromną ilością karmy dla podopiecznych czterech organizacji – Pogotowia dla Zwierząt w Trzciance, Fundacji Pomagajmy Razem – Zwierzęta w Potrzebie, Przytuliska dla Zwierząt w Głownie i naszej Fundacji.

Tegoroczna akcja odbyła się w dniach 5 i 6 maja podczas PET Festiwalu w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ w Łodzi. Przez dwa dni zbiórki odwiedzający przynosili puszki, worki z suchą karmą, zabawki, koce. Niektórzy specjalnie zakupili akcesoria, inni przynieśli to co pozostało po ich własnych zwierzakach. Mnóstwo darów przekazali także wystawcy z targów. Wszystkim hojnym darczyńcom serdecznie dziękujemy za otwarte serca.

Gorące podziękowania dla TVP Łódź, a przede wszystkim dla niezastąpionej Katarzyny Pawliny za wzięcie na swoje barki tak ogromnego przedsięwzięcia i bycie zawsze tam, gdzie waży się los zwierząt.

Na zdjęciu pomagająca ekipa tuż po załadowaniu wszystkich darów do samochodów: przedstawiciele Pogotowia dla Zwierząt, Fundacji Pomagajmy Razem, Fundacji Niechciane i Zapomniane oraz organizatorka akcji Pomaganie na merdanie – Katarzyna Pawlina.