Fundacja na imprezie "I Love Mój York"

ilovemyyorkW niedzielę 27 września, w godz. 14-17 w Galerii Łódzkiej miłośnicy rasy Yorkshire Terrier po raz trzeci wezmą udział w imprezie „I love Mój York” i staną ze swoimi pupilami do konkursu o tytuł Miss i Mistera Yorków 2009.

Każdy z właścicieli biorących udział w konkursie zaprezentuje swojego pupila w 3 kategoriach:
– najmodniejszy (prezentacja ubioru oraz inwencji twórczej właścicieli)
– najmądrzejszy (zaprezentowanie 3 sztuczek, zachowania na scenie oraz poziomu wytresowania)
– najpiękniejszy (prezentacja wyglądu zewnętrznego, fryzury i stylizacji oraz prezencja psa)

Jury wybierze spośród uczestników II i I Vice Miss i Vice Mistera oraz parę zwycięzców czyli Miss i Mistera Yorkshire Terrier.

Oprócz konkursu przewidziane są dodatkowe atrakcje takie jak: porady psich stylistów i fryzjerów, psychologów i weterynarzy, dogoterapia, targi psich ubranek, akcesoriów i kosmetyków niezbędnych dla zdrowia i urody pupili, karm i smakołyków, a także prezentacja programu adopcji i pomocy dla zwierząt. Konkurs uświetni występ znanego iluzjonisty – Marka Corelliego.

Do udziału w imprezie została zaproszona nasza Fundacja. Będziemy mieli swoje stoisko na którym rozdawać będziemy ulotki związane z problemem bezdomnych zwierząt oraz naszym programem „STOP pseudohodowcom”. Mamy również zamiar również poruszać tą tematykę w bezpośrednich rozmowach uczestnikami inprezy.

Patroni Medialni: Express Ilustrowany, Mój Pies, Radio Planeta, portal MM Łódź., www.psy.pl, www.yorkland.pl.