Fundacja w ramówce RET-SAT'u!

Ponad tydzień temu zrealizowaliśmy pierwsze nagranie do programu w OTVM RetSat1. Ukaże się ono dzisiaj, 4 czerwca o godzinie 18.10 w regionalnym kanale telewizji RetSat1. Wszystkich serdecznie zapraszamy do oglądania!

Nie będzie to jednak jednorazowa realizacja – program „Niechciane i Zapomniane” wszedł już do ramówki. Będzie nas można oglądać w każdy poniedziałek, a powtórki w sobotę wieczorem.

Realizatorzy programu będą nam udostępniać wszystkie nagrania, abyśmy mogli je rozpowszechniać we własnym zakresie, między innymi w internecie, więc jeżeli ktoś przegapi lub po prostu nie ma RetSatu ;), będzie mógł za jakiś czas zobaczyć program za pośrednictwem naszych stron internetowych.

W pierwszym odcinku będzie prezentacja Fundacji, historia jej powstania, a także trochę informacji na temat wirtualnych adopcji oraz domów tymczasowych. W następnych będziemy mówić między innymi o programie „STOP pseudohodowcom” oraz będziemy prezentować nasze zwierzaki szukające nowych domów.

Serdecznie dziękujemy telewizji OTVM, a w szczególności Kamili Suwińskiej za zainteresowanie naszą działalnością i realizację programu!