Gringa i jej Kumpel. Kumpel i jego Gringa

image027-150x150Nieszczęścia podobno chodzą parami. Ta dwójka pechowców także przywędrowała w parze, prosto z trasy, gdzie ich wyrzucono. Brudne, głodne i  porzucone. Gringa i Kumpel to para zaprzyjaźnionych ze sobą psów, które prawdopodobnie znają się od zawsze. Są ze sobą bardzo związane, jedno zawsze ogląda się na drugie.

Psiaki dobrze trafiły – chyba lepiej nie mogły. Znalazły się pod domem osób, które nigdy nie przechodzą obojętnie obok potrzebujących zwierząt. Dostały od nich szansę, a my zrobimy wszystko, by ją wykorzystać.

Gringa jest młodą, około półtoraroczną sunią. Delikatna i subtelna, nigdy się nie narzuca. Zawsze w cieniu swojego towarzysza, ale gdy pozyska już czyjeś zainteresowanie, jej radości nie ma końca.
Łagodna do wszystkich stworzeń, połuszna i niezwykle pojętna. A do tego piękna – drobna, o kremowej maści, odrobinę przypominająca labradora.

Kumpel, jak samo jego imię wskazuje, szybko łapie kontakt z każdym, kogo napotka. Mimo to jest nieco mniej ufny od suni – ma silnie rozwinięty instynkt obronny i zanim z kimś się zaprzyjaźni, musi upewnić się, że jego małe stado nie zazna od tej osoby krzywdy.
Młody, bo nie ma jeszcze roku, a już bardzo mądry. W mig łapie komendy, na pewno będzie dobrym materiałem do szkolenia. Wygląda bardzo rasowo, niemal jak typowy owczarek niemiecki długowłosy. Taki też ma charakter – jest wierny i pewnie z łatwością oddałby życie za tego, kogo kocha.

Oba psiaki zostaną przed adopcją wysterylizowane. Czekają na odpowiedzialnych opiekunów i nowe, lepsze życie.

kontakt w sprawie adopcji:
602 457 408 lub 500 179 148
mail: natalia@fniz.pl