Magiczne Pierniki

Kochani, niezmiernie miło nam poinformować, że w tym roku również zostaliśmy objęci wspaniałą akcją charytatywną o nazwie Magiczne Pierniki, niektórym z Was być może już znanej.
Pozwolimy sobie jednak przypomnieć w pięciu słowach o co w niej chodzi:
1. Znane polskie osobistości ze świata telewizji, muzyki, sportu i wszelakich innych dziedzin ozdabiają własnoręcznie przygotowane przez organizatorów akcji pierniczki
2. Ozdobione pierniczki trafiają na licytacje, które widoczne są na profilu „Magicznych Pierników”, a także w mediach społecznościowych gwiazd oraz naszym Facebooku (w tym poście)
3. Osoba, której kwota jest najwyższą w danej licytacji wygrywa konkretny piernik (lub kilka) i ma możliwość wyboru, dla której z dwóch biorących udział fundacji Magiczne Pierniki przekażą pieniążki.

W tym roku, tak jak w ubiegłym, beneficjentami akcji jesteśmy my. Będziemy Wam bardzo wdzięczni za udostępnianie tego postu, aby jak najwiecej ludzi dowiedziało się o tej wspaniałej inicjatywie i dołączyło!
A poniżej prezentujemy spis licytacji, które trwają obecnie.
Uwaga, to gorący towar, więc jeśli chcecie wylicytować piernik od Waszej ulubionej gwiazdy, musicie się pośpieszyć! W tym roku udział biorą między innymi: Agnieszka Żulewska, Kamil Kula, Agata Młynarska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula, Artur Barciś, Mateusz Damięcki, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Pakosińska i wiele innych, wspaniałych osób.

Link do licytacji: https://www.facebook.com/MagicznePierniki/