Młoda sunia

Starsza pani, która zaadoptowała sunię nie ma już siły, żeby się nią opiekować, tym bardziej, że sunia stała się w ostatnich miesiącach bardzo agresywna, do tego stopnia, że demoluje mieszkanie, poza tym niestety ma uszkodzony pęcherz i sika w mieszkaniu, więc ta pani jest zdecydowana nawet uśpić sunię.
Byłam ostatnio u pani, która opiekuje się sunią i dowiedziałam się, że agresja suni przejawia się do obcych osób. Nikt nie może wejść na podwórko bo doskakuje i gryzie. Starsza pani nie ma siły na szarpanie się z sunią i boi się, że któregoś dnia jej nie utrzyma, z tego względu gdy ktoś chce wejść starsza pani musi ją zamykać w garażu lub w domu, ale przez ten czas demoluje pomieszczenie, gryzie drzwi i sprzęty będące w pomieszczeniu kalecząc przy tym pysk.
Ponadto, ostatnimi czasy stan jej zdrowia uległ pogorszeniu i coraz trudniej jest jej opiekować się sunią ( starsza pani w styczniu skończyła 86 lat i sama wymaga opieki), niedawno przeszła udar i ma słabe serce.
Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu domu lub miejsca w schronisku dla suni.
Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu dla niej nowego domu. Sunia dużo w życiu przeszła. Myślę, że złe doświadczenia wpłynęły na jej psychikę. Do tego doszła teraz choroba starszej pani.
Szukałam pomocy wśród znajomych, niestety bezskutecznie,”

KONTAKT:
Jola tel. 517 749 032

46755_10151420879228856_1469213792_n