Niunia z Mysłowic

Ta piękna sunia ma jednocześnie wielkie szczęście i pecha. Przeczytajcie, może ktoś z Was zechce podarować jej dom.

„Witam

Chciałabym Państwu przedstawić historię uroczej jamniczki, która nazywa się Niunia.

Niunia ma 2 lata jest złotobrązowym jamnikiem o jasnym nosku i brązowych oczkach.

Pewnego listopadowego dnia gdy sypał już śnieg Niunia została wywieziona i wypuszczona w nieznanej dla niej okolicy. Jej pani już przestała kochać i postanowiła się jej pozbyć tym bardziej ze Niunia miała się szczenić – najwyraźniej to bardzo nie pasowało jej właścicielce, która sama zawiniła tym, że nie dopilnowała swojego pupila.
Niunia upodobała sobie naszą klatkę schodową była bardzo wychudzona, trzęsła się z zimna widać było ze już od kilku dobrych dni próbuje znaleźć schronienie.

Z początku dokarmiałam ją na klatce, ale kiedy zauważyłam, że ma się szczenić zabrałam ją do domu i zaopiekowałam się biedactwem. Miałam nadzieję, że szybko znajdę jej przytulny domek.

W międzyczasie Niunia została szczęśliwą mamą 6 szczeniątek
Odchowaliśmy z mężem szczenięta i znaleźliśmy im przytulne domy. U nas została tylko Niunia przyzwyczaiła się do nas a my do niej – jednak nieszczęście Niuni polega na tym ze mamy dwie małe córeczki chore na mukowiscydoze i nie jest nam wskazane trzymanie w domu zwierząt.

W schroniskach jest strasznie i nie chcemy, aby Niunia ponownie przeżywała koszmar, dlatego szukamy na własną rękę kochającego właściciela, który zechce podarować jej przytulny dom.

Niunia na początku jest bardzo nieufna i strachliwa potrzebuje chwilki na oswojenie się, a kiedy już czuje się bezpiecznie jest…… przekochana

Ma w sobie dużo energii uwielbia się bawić i ganiać(w końcu jest młodym psem) uwielbia dzieci, jest bardzo delikatna wobec maluchów potrafi być wdzięczna za okazanie jej miłości, ogromny z niej pieszczoch jest nauczona czystości w domu. Najlepiej wychodzić z nią na spacery po posiłkach. Gdy zostaje w domu jest grzeczna o ile nieobecność pana nie jest zbyt długa.

Szukamy ŚWIADOMEJ i ODPOWIEDZIALNEJ osoby, która kocha zwierzęta i zechce podarować swoją miłość i opiekę tej uroczej jamniczce.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 793 011 550 – Kamila z Mysłowic.”

575603_10151431003798856_2011633983_n