Poszukujemy domu tymczasowego dla bigielki Dumki

Dumka jest prześliczną 8-miesięczną suczką rasy beagle. Została znaleziona w Tuszynie, a trafiła do nas w dość ciężkim stanie. Po hospitalizacji w lecznicy okazało się, że cierpi na rzadką chorobę, którą można porównać do ludzkiego zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych. Na szczęście, jako młody i silny pies, szybko z tego wyszła.

Dumka niestety nie ma się gdzie podziać. Lecznica ani boks hotelowy nie są dla takiego psiaka miejscem, w którym by się dobrze czuł. Beagle to psy aktywne, towarzyskie, bardzo pozytywnie nastawione do świata. Taka właśnie jest Dumka – spragniona kontaktu z ludźmi, długich spacerów i zabaw. Źle znosi samotność i brak odpowiedniej dawki ruchu. Dlatego szukamy dla niej domu tymczasowego, w którym mogłaby wreszcie być sobą.

Jeśli mieszkasz w Łodzi, jesteś osobą aktywną, znajdujesz czas na dłuższe spacery w ciągu dnia i rozczula Cię łagodne spojrzenie Dumki, przemyśl, czy nie mógłbyś zaopiekować się nią tymczasowo, aż do znalezienia dla niej nowych właścicieli. Zapewnimy Ci dla niej karmę, akcesoria i opiekę weterynaryjną. To wszystko, w pakiecie z ogromną satysfakcją z pomocy suczce, w zamian za Twój czas i serce 🙂

Jeżeli chcesz i masz warunki zaopiekować się tymczasowo Dumką, zadzwoń do nas: 604 172 408 lub napisz maila: jola@fniz.pl – dowiesz się więcej!