Trzy psy po przejściach pod opieką fundacji.

Nosek – pies, który w schronisku był zdominowany przez inne, gryziony. W końcu, ku uciesze wszystkich, został adoptowany. Niestety, radość nie potrwała długo. Nosek wrócił do schroniska, był przerażony, bał się wszystkiego. Właściciel odebrał go. Nie minęło dużo czasu, a Nosek znowu znalazł się w schronisku. Wpadał w histerię na widok np. łopaty. Podejrzewamy, że musiał być bity.
Obecnie Nosek znajduje się pod opieką fundacji, jest już bezpieczny i szuka swojej przystani.


Labek – Po śmierci właściciela, trafił do schroniska – z ciepłego posłania wprost na betonową posadzkę. Umarł człowiek, a wszystko co po nim zostało, z wielką chęcią zostało przejęte przez jego rodzinę, z jednym małym wyjątkiem – z wyjątkiem psa. Psa nikt nie chciał, psa z czystym sumieniem można oddać do schroniska, bo po co robić sobie kłopot i choćby samemu spróbować poszukać mu domu?
Lab przebywa obecnie w domu tymczasowym u Agnieszki (Ciapuś) i znowu może cieszyć się życiem.

Rocky – przerażony pies, który był bity przez swojego właściciela, a możliwe, że także przez jego „gości”. Panicznie boi się mężczyzn, niesamowicie wychudzony. Znalazł się pod opieką fundacji, dzięki sąsiadce, która nie pozostała obojętna na jego los. Gdyby nie ona, możliwe, że długo by już nie pożył. Rocky musi się przekonać, że nie każdy człowiek, to kat.

Wszystkie psiaki szukają nowych, wspaniałych domów.