Wózek dla Tyriona

Jak pomóc psu, który urodził się z wadą genetyczną i nigdy nie będzie pełnosprawny? W przypadku Tyriona operacja nie wchodzi w grę – medycyna weterynaryjna nie znalazła sposobu na wydłużenie kręgosłupa u karłowatego psa.Tymczasem Tyrion ma problemy ze wstawaniem na cztery łapy i chodzeniem.

Od urodzenia pozostawiony sam sobie – przyjdzie, to przyjdzie, a jak pójdzie i nie wróci… to nikt nie będzie tęsknił. Wiedzieliśmy, że pod naszymi skrzydłami ma szanse na dobre życie, ale nie sądziliśmy, że jego mobilność zacznie się pogarszać.

To jeszcze młody pies, całe życie przed nim. Jest pełen woli życia i charakteru, którego pozazdrościłby mu nawet całkowicie pełnosprawny pies. Chcemy i możemy dać mu trochę więcej z życia niż boks, z którego trzeba go wynosić. Marzy nam się dom dla niego, ale by taki znaleźć musimy potencjalnemu opiekunowi pokazać, że DA SIĘ żyć z jego wadą i DA SIĘ zapewnić mu opiekę, jakiej potrzebuje. I nawet nie jest to takie trudne.

To, czego Tyrion potrzebuje teraz najbardziej, to wózek oraz uprząż, która pomoże nam sprawniej Tyrionka podnosić. Porządny, z prawdziwego zdarzenia wózek inwalidzki, który odciąży jego kręgosłup, umożliwi pionizację ciała, usprawni mięśnie, umożliwi Tyrionowi więcej ruchu bez dodatkowego obciążenia.

My zapewniamy, że nauczymy go poruszania się na wózku. A potem zrobimy wszystko, by znalazł najlepszy dom na świecie. Was prosimy o pomoc w zakupie pojazdu i uprzęży (nosidła) dla Tyriona. Potrzebujemy 1760 zł – to kwota, na którą w tym momencie przekracza nasz budżet. Liczymy na Wasze otwarte serca. Już nie możemy się doczekać aż pokażemy Wam jak wspaniałe Tyrion sobie radzi na czterech kółkach.

Jeśli możesz wesprzeć nas finansowo w zakupie wózka i nosidełka dla Tyriona, prosimy o wpłaty na nasze konto:

FUNDACJA NIECHCIANE I ZAPOMNIANE – SOS DLA ZWIERZĄT
ul. Malownicza 82
92-761 Łódź

BANK PKO BP
Nr konta: 22102034080000490201742246
z dopiskiem „Tyrion”.

Zamieszczamy zdjęcia z przymiarek naszego modela 🙂