Wspieramy polskie schroniska – licytacja koszulek od projektantów

Już po raz piąty jesteśmy współorganizatorami akcji WIELCY MAŁYM, podczas której zbieramy fundusze na pomoc najbardziej potrzebującym schroniskom w Polsce. W tym roku aż 16 schronisk i organizacji otrzyma od nas pomoc w postaci karmy, leków, bud, kojców, woliery dla kotów, transporterów [LISTA SCHRONISK].

Na 5-tą rocznicę istnienia akcji WIELCY MAŁYM przygotowaliśmy coś niezwykłego. Hasłem tegorocznej edycji jest „Moda na mądrą adopcję”. A jeśli moda, to muszą być też stroje projektu najznakomitszych polskich artystów. Zaprosiliśmy do współpracy najgorętsze nazwiska w świecie mody: Gosia Baczyńska, Agnieszka Maciejak, duet Paprocki/Brzozowski, Anna Kuczyńska, Łukasz Jemioł, Zuzia Szamocka, Plich, Anna Poniewierska i Joanna Klimas. Każdy z nich zaprojektował na ekologicznych T-shirtach MUJI swoją wersję wezwania do adopcji w ramach akcji. 

Każdy T-shirt jest wyjątkowy, oryginalny i absolutnie jedyny w swoim rodzaju. Na każdym znaleźć można bardzo modne motywy zwierzęce. Jak go zdobyć?

– Wybrać jedną z 11 koszulek zaprezentowanych poniżej i ponumerowanych.

– Wysłać maila na adres: natalia@fniz.pl z numerem koszulki, nazwiskiem projektanta oraz swoją propozycją ceny za koszulkę. Wywoławcza kwota to 200 zł.

– Każda oferta zostanie ogłoszona na tej stronie. Jeśli w ciągu tygodnia od ogłoszenia nie pojawi się nowa, której kwota będzie wyższa od poprzedniej, koszulkę zdobywa osoba oferująca jako pierwsza.

A tak prezentują się licytowane T-shirty na Kamili Szczawińskiej:

1. Paprocki & Brzozowski 01 SPRZEDANY

2. Paprocki & Brzozowski 02 rozm. M

3. Plich 01 rozm. L

7.08

p. Kasia – 250 zł

p. Bożena – 400 zł

10.08

p. Anna – 1000 zł

4. Plich 02 rozm. S

5. Agnieszka Maciejak (2 sztuki) rozm. S

6. Joanna Klimas rozm. M

7. Ania Kuczyńska (2 sztuki) rozm. M

8. Ania Poniewierska rozm. S

9. Łukasz Jemioł 01 rozm. M

10. Łukasz Jemioł 02 rozm. M

11. Zuzanna Szamocka rozm. M

7.08

p. Renata – 220 zł

12. Gosia Baczyńska 01 SPRZEDANY

13. Gosia Baczyńska 02 rozm. L

6.08.2013:

p. Asia – 230 zł

p. Agnieszka – 300 zł