Bajkał


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mini

Pisze Edytka:

Otrzymaliśmy zgłoszenie, że w Rokicinach od 3-ech dni błąka się husky. Pojechałam na miejsce i zobaczyłam wielką kulkę nieszczęścia, którą na dodatek dało się wyczuć z daleka… Psiak okazał się bardzo przyjazny, podniósł głowę na mój widok i zamachał ogonem. Bez problemu założyłam mu obrożę i smycz, a on od razu wstał i poszliśmy do samochodu, do którego chętnie wskoczył i rozłożył się na tylnym siedzeniu. Jazda do domu była dla mnie męczarnią, ponieważ takiego śmierdzielka jeszcze nie wiozłam… połączenie odchodów, padliny i nawet nie chcę myśleć czego jeszcze… Psiak był spragniony, głodny i zmęczony. Dałam mu trochę odpocząć, a potem MUSIAŁAM go wykąpać. Poszło całkiem sprawnie, a potem długie wyczesywanie, które bardzo mu się spodobało – przysypiał na słońcu przekładając się tylko z boku na bok.

Bajkał jest zdrowym psem w wieku ok. 1 roku, jest zaszczepiony, odrobaczony i zabezpieczony przed pchłami i kleszczamu, zaczipowany oraz wykastrowany.

Szukamy dla Bajkała aktywnego właściciela, gotowego na bieganie z psem, jeżdżenie na rowerze (bikejoring), dłuuuuugie spacery, etc…
Psy północy to psy niezwykle aktywne, potrzebujące bardzo dużej dawki ruchu, nowych wyzwań. Jeśli masz dom z ogrodem i myślisz, że to wystarczy temu psiakowi żeby się wybiegał, mylisz się. Nawet jeśli teren jest bardzo duży, a pies nie będzie z niego wychodził, szybko zacznie się nudzić i frustrować.

Zapraszamy do lektury:
http://www.husky.info.pl/watpliwosci.html
http://www.husky.info.pl/cechyhusky.html

Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 501 707 079
edyta@fniz.pl

Bajkał znalazł dom w Warszawie 🙂

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: