Basza


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mini

Zadzwonił do nas Pan z prośbą o pomoc w znalezieniu jego Przyjacielowi domu. Pojechaliśmy na miejsce. Okazało się, że:
Pan od 6 lat choruje na stwardnienie rozsiane, ostatni rzut choroby spowodował olbrzymie spustoszenie w organizmie, leki,które bierze zniszczyły mu wątrobę, nerki kwalifikują się już tylko do dializy. Ma problemy w poruszaniu się, trudności w mówieniu. To wszystko postępuje błyskawicznie, a Pan jest osobą samotną, no prawie samotną bo ma Przyjaciela-Psa, o którego los bardzo się martwi. Zadzwonił do nas i poprosił o pomoc w znalezieniu psu domu, dobrego domu.
Pies jest przepiękny, to długowłosy owczarek niemiecki, ma na imię Basza.
Basza nie jest może młodziutki, ma już 8 lat(skończył w listopadzie) ale w ogóle tego po nim nie widać. Bardzo łagodny do ludzi, uwielbia dzieci, kochał kota, który kiedyś z nim mieszkał, obce koty goni ale tylko w celu zabawy.
Jest łagodny w stosunku do innych zwierząt, reaguje tylko wtedy, gdy inny pies zacznie warczeć na niego. Reaguje na komendy, jest bardzo posłuszny na spacerach, pięknie chodzi na smyczy, z Panem wychodził bez smyczy(ze względu na trudności Pana w poruszaniu się) i przywołany natychmiast wracał.
To jest wspaniały psiak, naprawdę wspaniały!
Ponieważ stan zdrowia jego Pana z dnia na dzień się pogarsza, musimy znaleźć mu nowy, dobry dom, najlepiej byłoby, żeby trafił do domu z ogrodem, Basza uwielbia spacerować, ale ze względu na to, że całe swoje życie mieszkał w mieszkaniu, nie powinien spać na zewnątrz.
Proszę, pomóżcie nam szukać domu dla Baszy…psiego Przyjaciela.

Basza znalazł nowy dom :))))

19.08.2010r. Basza odszedł za Tęczowy Most…

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: