Benek


  • Płeć: kot
  • Rozmiar: mały
  • Rasa: europejska
  • Rok urodzenia: VI 2012

Benek ma około 4 miesiące, a prawie połowę spędził zamknięty w klatce w sklepie zoologicznym. Klatka dla królika, a w niej 5 kotków. Benek został znaleziony przez osobę, która nie wiedziała co z nim zrobić więc zaniosła go do sklepu, a tam chory, niewidzący na jedno oko leżał w kącie jakby stracił nadzieję.

Dostrzeżony przez wolontariusza dostał szansę na dom. Benek przejechał 200 km śpiąc wygodnie na kolankach, śniąc być może o nowym domu, zabawkach, człowieku.

Obecnie przebywa w domu tymczasowym u pani Joli i czeka na ten jedyny dom już na zawsze. Ze względu na to, że chorował na koci katar musiał przyjmowac antybiotyki, ale dzielnie znosił każdy zastrzyk.

Teraz odzyskał juz chęć do życia, biega wesoło po całym domu, zaczepia kociego kolegę, ma spory apetyt i ładnie korzysta z kuwety. Nie przeszkadza mu fakt, ze nie widzi na jedno oko. Benek jest uroczym chłopcem, będzie wielkim szczęściem dla nowego opiekuna. Nie boi sie psów, a towarzystwo kociego przyjaciela to dla niego prawdziwa frajda.

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: