Bonnie


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: duża

Są takie miejsca, gdzie psie dzieci szybciej dorastają, krócej żyją i więcej czują. Miejsca, gdzie od urodzenia towarzyszą im: głód, strach, chłód i ból, a człowiek stanowi tylko zagrożenie. Do tej pory tak wyglądało życie szczeniąt zabranych przez nas 31 sierpnia w drodze interwencji. Wychudzone, zarobaczone, panicznie bojące się ludzi i kontaktu z nimi. Pierwsze dni nowego życia spędziły pod kroplówką w lecznicy cierpiąc na ostrą infekcję przewodu pokarmowego. Okazały się jednak silniejsze niż podejrzewaliśmy – przetrwały to. Nazwaliśmy je Bonnie i Clyde, bo tworzą niesamowity duet 🙂

Bonnie to bardzo dzielna sunia. Jest większa od brata i wyraźnie stara się go bronić przed wszelkim złem. Jej znak rozpoznawczy to rozbrajające spojrzenie 🙂 Na razie to mała ruda kulka, ale wyrośnie na raczej dużą sunię.

Oba psiaki mają dopiero trzy miesiące. Całe życie przed nimi.Na nowo uczą się przebywania z człowiekiem, coraz mniej się go boją i są gotowe zaufać i pokochać. Prosimy o dobre domy i kochających ludzi dla Bonnie i Clyde’a.

Warunkiem adopcji jest otwarte serce oraz podpisanie umowy adopcyjnej z Fundacją, wraz ze zobowiązaniem do sterylizacji i kastracji psiaków kiedy dorosną.

Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 604 172 408 lub 602 457 408
natalia@niechcianeizapomniane.org
gg 435234

18.10.2009
Bonnie znalazła cudowny domek!

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: