Bonus


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mały
  • Rasa: pinczer miniaturowy
  • Rok urodzenia: 2010

Ostatnie kilka tygodni było dla niego ciężkim czasem, porzucenie , samotność , głód i ból… Potem pojawił się człowiek i zabrał wyjadającego ze śmietnika psa … prawie łysego, chudego , z ropiejącymi ranami na ciele.

Wtedy wszystko się zmieniło.

Bonus – tak dostał na imię nasz nowy podopieczny, trafił do lecznicy weterynaryjnej gdzie został zdiagnozowany i jest w trakcie leczenia. Lista jego problemów zdrowotnych powoli maleje , a Bonus uczy się życia w normalnym domu, domu bez strachu , pełnym miłości, ale jednak tymczasowym.

Prawdopodobnie w życiu nie zaznał czułości ze strony człowieka, jest też podejrzenie, że nie przebywał w mieszkaniu tylko na dworze . Dla Bonusa wszystko jest nowe, wskakiwanie na kolana, głaskanie i przytulanie. Uczy się zasad panujących w mieszkaniu, odpoczynku na wyznaczonym miejscu, załatwiania potrzeb poza domem i zachowania w stadzie złożonym z ludzi , psów i kotów.

Bonus ma ok 5 lat jest to pies w typie pinczera miniaturowego , obecnie waży prawie 6 kg, jest radosnym i nieco nerwowym psem. Szukamy dla niego domu który podejmie się wyzwania i wykaże się chęcią do pracy nad nim. Bonus cierpi na niedoczynność tarczycy i do końca życia będzie przyjmował leki, jednak przy osobie która zapewni mu poczucie bezpieczeństwa oraz dużo miłości, jego problemy socjalizacyjne bardzo szybko zmniejszą się.

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: