Boston


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: średni
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2002

Gdy przyjmowaliśmy go pod nasze skrzydła, nie wiedzieliśmy, jak długo przeżyje. Przyjechał do nas z Szydłowca, gdzie koczował tygodniami w polu. Tracił siły i chęć do życia, wkrótce też niemal nie stracił życia. Uratowano go w ostatniej chwili, gdy jego organizm toczyła zaawansowana babeszjoza. Trafił do nas w stanie krytycznym. Ogromnym wysiłkiem lekarzy udało się go uratować, by w końcu, całkiem zdrowy, trafił do naszego ośrodka.

Boston jest psem spokojnym i zrównoważonym, który do szczęścia potrzebuje jednego: spokoju. Mimo, że jest psim seniorem, wciąż ma pełno wigoru i chęci do życia. Bardzo odżył, gdy poczuł się bezpieczny i kochany. Jest ciekawski i energiczny na spacerach, a między spacerami odpoczywa.

Jest nauczony czystości, posłuszny, bezproblemowy. Nie potrzebuje wiele. Wystarczy mu ciepłe miejsce, wygodne i miękkie posłanko, miska z jedzeniem i ręka do głaskania.


Boston jest już z nami baaaardzo długo. Zdążył się już zestarzeć. Słabo widzi i trochę niedosłyszy. Żyje jakby trochę w swoim świecie

________

W kwietniu 2018 Bostonek odszedł 🙁

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: