Daisy


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: mała
  • Rasa: w typie spaniela
  • Rok urodzenia: 2009

Daisy została wyrzucona z okna na wysokości pierwszego piętra przez pijanego konkubenta jej opiekunki. Przerażona kobieta zabrała sunię i przekazała ją nam, by zapewnić jej bezpieczeństwo. Daisy miała wiele szczęścia w nieszczęściu… Upadła na hałdę śniegu, która zamortyzowała uderzenie. Jest poobijana, odezwały się u niej pewne urazy z przeszłości, ale jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Daisy to 8-kilowy pies w typie spaniela. Jej znakiem charakterystycznym jest uroczy przodozgryz, czyli widocznie wysunięta dolna szczęka. Sunia jest posłuszna, bardzo grzeczna i niesamowicie łagodna. Pomimo stresu i bólu pozwalała nam na wykonanie wszystkich badań. Do innych zwierząt łagodna, ale lubi sobie poszczekać. Nie sprawia żadnych problemów.

Daisybyła bardzo związana z opiekunką, która kilka miesięcy wcześniej uratowała jej życie i bardzo chciała zapewnić jej spokój i bezpieczeństwo. Teraz jest to także nasz cel, dlatego zrobimy wszystko co w naszej mocy, by suni nie spotkało już nic przykrego.

Sunia ma około 3-4 lat, przypomina nieco spaniela. Zostanie wysterylizowana przed adopcją. Na osobę, która wyrzuciła ją z okna, zostanie złożone do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa poprzez znęcanie się nad zwierzęciem.

Na zdjęciach razem z Panią Małgorzatą Ostrowską-Królikowską, która niedawno gościła w naszym Ośrodku.

 

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: