Fabian


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: średni
  • Rasa: w typie boksera
  • Rok urodzenia: 2012

Kontakt

Można spędzić całe swoje życie w zamkniętej komórce, bez dostępu do światła i świeżego powietrza, ze znikomym dostępem do jedzenia i picia, i wciąż być zrównoważonym, zakochanym w człowieku psem. Fabian dowodzi, że naprawdę MOŻNA.

Dwa miesiące zajęło nam doprowadzenie tego biednego psiaka do takiego stanu jak dzisiaj. Skóra wygląda o niebo lepiej, wymaga jedynie kąpieli (na razie to niemożliwe ze względu na zimne noce), Po wystających żebrach i kościach miednicy nie ma już śladu. Fizycznie i psychicznie Fabiuś gotowy jest do adopcji.

Okazał się wspaniałym, łagodnym, bardzo przywiązanym do człowieka psem. Cieszy się jak dziecko każdym spacerem, domaga pieszczot i bardzo chętnie wraca do swojego boksu. Bez przerwy mógłby coś miętosić w pyszczku – czy jest to koc, zabawka czy kostka. Potrzebuje zainteresowania, wspólnych zabaw, szaleństw. Mimo swojego życiorysu, ten psiak uwielbia towarzystwo człowieka i potrafi okazać swoją miłość i przywiązanie. Jest bardzo aktywny i na pewno chętnie będzie uprawiał sport ze swoim nowym opiekunem. To będzie najwierniejszy przyjaciel pod słońcem.

 

Pobierz ankietę przedadopcyjną psa Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: