Fiodor


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: bardzo duży
  • Rasa: w typie owczarek moskiewski stróżujący
  • Rok urodzenia: 2019

Fiodor, dla przyjaciół Buba. Z tych, co myślą, że są malutcy 😊 Imponujących rozmiarów pies w typie owczarka moskiewskiego stróżującego szuka domu i człowieka, którego obdaruje swoim ogromnym sercem!

Swoje krótkie życie spędził na łańcuchu – tak mijały mu zimy, wiosny, lata. Do dyspozycji miał rozpadającą się budę i wiadro, do którego czasem ktoś wrzucił trochę chleba z wodą. Od wielu miesięcy żył tak zupełnie sam, bo jego „opiekunowie” wyprowadzili się z domu. W internetach zawrzało, gdy ukazały się jego zdjęcia leżącego na śniegu. Pewnego grudniowego mroźnego dnia, wraz z Pogotowiem dla Zwierząt, odebraliśmy go z tego łańcucha. Ważył tylko 37 kg, był wychudzony. Prawidłowo odżywiony pies w tym typie powinien ważyć około 50 kg.

Fiodor kocha życie. Jest wielką ciapą i zupełnie nie zdaje sobie sprawy ze swojej kategorii wagowej. Jak się przytula, to całym sobą. Jak biega, to ziemia drży 😊

Jest obserwatorem, wszystko go interesuje. Lubi towarzystwo innych psów. Chodzi na smyczy, ale potrzebuje trochę treningu, by nauczyć się nie używać całej swojej siły.

Dla Bubusia Fiodorusia szukamy domu z ogrodem, najlepiej gdzieś blisko spacerowych terenów. Kogoś z dużą krzepą, dla kogo spacer z takim olbrzymem nie będzie straszny.

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: