Frida


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: mała

Kiedyś na pewno miała domek, ale spotkało ją coś czego obawia się każdy pies- bezdomność. Co ja spotkało złego ze strony człowieka, że na jego widok chowała się w najciemniejsze zakątki i udawala, że jej nie ma? Mała, wypłoszona psia istotka musiała sobie jakoś radzić w nowej sytuacji, więc wiodła samotne życie na jednej z opuszczonych posesji w Łodzi. Tak było do momentu, aż przyszły na świat jej dzieci. Nie dość, ze sama chodziła głodna, to jeszcze musiała wykarmić gromadkę maleństw, których nie mogła zawieść. Nie wiadomo co by się z nią stało gdyby nie przypadek, który sprawił, że została znaleziona wraz ze swoim potomstwem. Była skrajnie wychudzona, wyczerpana, ledwie się trzymała na nogach. Początkowo nieufna, zastraszona, bała się człowieka. Trzeba było użyć podstępu, żeby ją schwytać i ratować jej życie.

Tak oto Frida trafiła do wspaniałego domku tymczasowego, gdzie pod troskliwą opieką dochodzi do siebie. Wystarczyło zaledwie kilka dni, aby sunia zasypiała na kolanach u tymczasowej pani, szukała ciepła i odzyskiwała wiarę w człowieka. Jak na razie suni dopisuje apetyt i jak
tylko się wzmocni zostanie wysterylizowana.

Frida, malutka 1,5 roczna sunia, której życie nie oszczędzało, czeka na bezpieczna przystań… Czeka na dom, w którym poczuje ciepło bijące z dłoni człowieka, dłoni, która pogłaszcze i przytuli do serca.

Zapraszamy do adopcji suni.

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: