Gacuś


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: duży
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2010

Psi ideał. Co do tego nie mamy wątpliwości. Cudowny, bardzo delikatny, niezwykle łagodny pies, który swoim przejmującym wzrokiem prosi, by ktoś go pokochał.

Gacek całe swoje życie spędził jako stróż terenu, pomimo że do stróżowania absolutnie się nie nadaje. Dwa lata w ciasnym kojcu, z którego nigdy nie wychodził. Pożywienie i wodę codziennie otrzymywał od ludzi, którzy nie mogli patrzeć na jego nieszczęście. Teraz, gdy na terenie stróż już potrzebny nie był, Gacek został porzucony. Paradoksalnie, dzięki temu odzyskał szanse na dobre życie. Jego opiekunowie, którzy dotąd odwiedzali Gacka w zamknięciu, nie opuścili go. Codziennie zajmują się nim w naszym ośrodku. Są jego najwierniejszymi przyjaciółmi.

Teraz szukamy dla Gacka wspaniałej rodziny. Zasługuje na wszystko co najlepsze, dlatego dołożymy wszelkich starań, by odnaleźć idealnych ludzi dla idealnego psa. Gacuś ma 3-4 lata, jest dużym psem (około 30 kg) o najsmutniejszych oczach na świecie. Jest niezwykle subtelny i spokojny. Ma dobry kontakt z innymi zwierzętami, nie żywi do nich agresji. Wobec ludzi niesamowicie uległy i posłuszny. Nie sprawia absolutnie żadnych problemów. Może mieszkać w budzie, ale na pewno byłby bardzo szczęśliwy, gdyby ze swoimi ludźmi mógł przebywać w domu. Nie potrzebuje wiele, a zasługuje na wszystko co najlepsze.

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: