Ginger


  • Płeć: kocica
  • Rozmiar: mała

Ginger została od malutkiej wychowana przez pewnego człowieka, niestety dotychczasowy opiekun nie jest w stanie się nią dalej opiekować. Kotka jest bardzo, ale to bardzo miziasta, nie chce schodzić z kolan, ciągle patrzy za człowiekiem, pięknie się bawi, jest bardzo grzeczna, czysta. Jest filigranowej budowy, ma piękny, pomarańczowy nosek, śliczne oczka podkreślone „czarną kredką”. Koteczka ma siedem miesięcy, jest wysterylizowana i czeka na miłość.

Koteczka znalazła wspaniały dom w Łęczycy dn. 10.04.2010

„Najpierw chciałabym podziękować pani Agnieszce Leśniak za pomoc w przetransportowaniu kici i podpowiedzi przy kupowaniu wyposażenia. Ginger to najradośniejsza kotka na świecie, a przynajmniej z jaką miałam do czynienia. Zaraz po wyjściu z transportera była bardzo nieśmiała i wolała zwiedzać dom i poznawać nowego kolegę (szynszyl-Szymon) niż siedzieć przy ludziach. Niedługo po odjeździe pani Agnieszki zaczęłam się bawić z Ginger. Już po pięciu minutach zmęczyłam się bieganiem z zabawką i uciekaniem przed kicią. Ona zmęczyła się dopiero po 20 minutach. Później spokojnie leżała, a teraz siedzi cały czas przed klatką Szymona i patrzy na niego z ogromnym zaciekawieniem.
Jak się okazało Ginger nie jest wcale nieśmiała. Jest taka jak opisywała ją pani Agnieszka. Gdy tylko zapoznała się z moim pokojem zaczęła skakać mi po łóżku i fotelu. Tylko czekać aż zacznie zwiedzać stół i szafki 😀
Ginger to przede wszystkim ogromna pieściocha. O tak mizialskim kotku właśnie marzyłam. Mam nadzieję, że szybko przyzwyczai się do nowego domku, bo ja już się przyzwyczaiłam do niej.”

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: