Hektor


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mały

To ja Hektor. Pozwólcie że Wam się przedstawię.

Jestem 2 – 3 letnim jamniczkiem. Dokładnie nie pamiętam kiedy się
urodziłem. Ostatnio moim domem było schronisko w Łodzi. Całymi dniami i nocami marzyłem, żeby znaleźć domek, gdzie będę otoczony miłością, będę miał swój kącik i pełną miseczkę.
Ostatnio miałem trochę szczęścia i trafiłem do domu tymczasowego. Wiem jednak, że nie mogę tu zostać na stałe. Niestety moja tymczasowa opiekunka nie da rady się mną wiecznie zajmować i teraz pomaga mi w poszukiwaniach nowego, stałego lokum.

Jestem wesołym psiakiem, bardzo energicznym i wiernym. Lubię być w centrum zainteresowania, jak się mnie głaszcze i ze mną bawi. W ogóle nie jestem agresywny i nic w domu nie niszczę, po prostu jestem dobrze ułożonym jamnikiem. Lubię sobie trochę poszczekać. No ale cóż, taka moja natura.

Byłem u weterynarza i diagnoza jest taka jak przewidywałem. Jestem zdrów jak ryba. Trochę chudy jestem, ale to szybko da się nadrobić. Mam na uszku kilka blizn z przeszłości, nie mniej sądzę, że dodają mi tylko uroku.

Przygarnijcie mnie bardzo Was proszę… nie mam wiele… parę zabawek i swoją obróżkę. Dobytek to może żaden, ale za to serce mam ogromne i całym nim chcę pokochać swojego nowego właściciela!

Hektor znalazł cudowny dom pod Warszawą:)))

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: