Koluś


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: średni
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2011

Tak się o niego martwiliśmy, ale się udało – Koluś w nowym domu!

Przyjechał z Koluszek, gdzie spędził niemal całą zimę w prowizorycznej budzie, jaką postawili mu mieszkańcy. Łasił się do wszystkich, bardzo pragnął zainteresowania. Szukał tego, który go porzucił lub kogoś, kto zaopiekuje się nim na nowo. Bezskutecznie.

Gdy w miejscu, gdzie dotąd przebywał, zaczęło grozić mu niebezpieczeństwo, przyjechał do nas. Dopiero u nas okazało się jak bardzo ktoś go skrzywdził. Koluś to żywe srebro i prawdopodobnie przez tę niespożytą energię został wyrzucony na bruk.

To pies, który najlepiej spełni się na większym terenie, gdzie będzie mógł biegać i który będzie mógł pilnować. Potrafi być w kilku miejscach naraz. Jest szybki, czujny, ale też bardzo łagodny i przyjacielski. Lubi kontakt z człowiekiem, ale sam też doskonale organizuje sobie czas, pod warunkiem, że może się wybiegać.

Koluś wygląda jak miniatura owczarka niemieckiego, posiada też dużo cech tej rasy. Stąd też będzie doskonałym stróżem i partnerem do zabaw ze swoim opiekunem. Szukamy dla Kolusia kogoś, kto okiełzna jego temperament, zapewni mu dużo ruchu lub miejsca, gdzie będzie mógł biegać do woli.

Przed adopcją Koluś zostanie wykastrowany.
Zainteresowanych prosimy o wypełnienie poniższej ankiety i odesłanie na podany adres mailowy.

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: